Pranešimas

GAISRINĖS SAUGOS REIKALAVIMŲ ATMINTINĖ
2018 lapkričio 28 d.
GAISRINĖS SAUGOS REIKALAVIMŲ ATMINTINĖ
GERBIAMIEJI BENDRABUČIO GYVENTOJAI!

Prašome laikytis gaisrinės saugos taisyklių:
Išeidami iš kambario išjunkite televizorių, radijo imtuvą, kondicionierių, šviestuvus, virdulį, lygintuvą ar kitus elektrinius prietaisus. Primename, kad pavojinga uždengti toršerus ir stalinius šviestuvus degiomis medžiagomis.
Jokiu būdu nerūkykite kambariuose ar kitose bendro naudojimo patalpose. Tai labai pavojinga, taip pat užtraukia administracinę atsakomybę. Rūkydami balkonuose nemėtykite cigarečių ir nuorūkų į dėžes ar indus su popieriais, nemėtykite nuorūkų per balkoną. Nesineškite į kambarį ir jame nelaikykite medžiagų, galinčių sukelti gaisrą. Susipažinkite su žmonių evakavimo planais ir evakuacijos keliais. Pasistenkite gerai įsiminti vietas, pro kurias galima išeiti, ir laiptinių išdėstymą. Nepalikinėkite daiktų ar senų baldų koridoriuose, nes gaisro atveju jie gali trukdyti evakuotis iš pastato.
Bendro naudojimo virtuvėse pajutę dujų kvapą iš karto išjunkite visus degančius prietaisus, užsukite dujų sklendę ir atidarykite langą. Apie nuotėkį skubiai praneškite telefonu 8-700 55966.

KILUS GAISRUI JŪSŲ KAMBARYJE:
Jeigu degimo židinio negalite nuslopinti savo jėgomis, nedelsdami praneškite apie jį bendruoju pagalbos telefono numeriu 112, išeikite iš kambario ir uždarykite duris, jų nerakinkite. Jei nesuveikė gaisro sirenos, patys paspauskite pavojaus mygtuką. Būtinai praneškite apie gaisrą bendrabučio budėtojui arba administracijai tel. nr. 8-700 55966. Pasitraukite iš pavojingos zonos ir veikite pagal administracijos arba ugniagesių nurodymus.
KILUS GAISRUI NE JŪSŲ KAMBARYJE:
Nedelsdami praneškite apie jį bendruoju pagalbos telefono numeriu 112. Jei nesuveikė gaisro sirenos, patys paspauskite pavojaus mygtuką. Išeikite iš savo kambario tada, kai uždarysite langus ir duris. Jeigu koridoriai ir laiptinės uždūmintos ir pasitraukti iš patalpų negalima, pasilikite savo kambaryje ir plačiai atverkite langus. Esant galimybei išeikite į balkoną ir uždarykite duris. Sandariai uždarytos durys gali ilgam apsaugoti nuo pavojingos temperatūros. Kad neapsinuodytumėte dūmais, uždenkite plyšius ir vėdinimo sistemos kanalus vandenyje sudrėkintais rankšluosčiais arba patalyne, bandykite telefonu pranešti administracijai ir gaisrininkams savo buvimo vietą.

SUVEIKUS PRIEŠGAISRINEI PAVOJAUS SIRENAI SKAMBINKITE 8 699 23838
KILUS GAISRUI SKAMBINKITE 112

Siekiant užtikrinti kokybišką internetinės svetainės veikimą, svetainė naudoja slapukus (cookies). Jei sutinkate, tiesiog naudokitės svetaine kaip įprastai. Daugiau apie slapukus galite sužinoti paspaudę ČIA.
Sutinku