Labai atsiprašome, tačiau Jūsų naršyklės versija nepalaiko puslapio. Prašome atnaujinti naršyklę arba spauskite tęsti.
lt

Puslapiai Naujienos Naujienos APGYVENDINIMO VGTU BENDRABUČIUOSE TVARKA
 • APGYVENDINIMO VGTU BENDRABUČIUOSE TVARKA

2017-08-17
Įsikraustymo į bendrabučius tvarka:
 1. Vietas bendrabučiuose būsimiems gyventojams Vilniaus Gedimino technikos universiteto (toliau – VGTU) skiria nustatyta tvarka, o vietas šeimyninio tipo kambariuose – VGTU Studentų atstovybė. Bendrabučiuose esant laisvoms gyvenamoms vietoms (pilnai apgyvendinus VGTU pirmakursius) gali apsigyventi ir kiti asmenys (ne VGTU studentai) prieš tai parašę prašymus ir juos pateikę VGTU, adresu Saulėtekio al.11, Vilnius, bei gavę iš VGTU patvirtinimą arba sutikimą gyventi bendrabutyje.
 2. Būsimi gyventojai gavę VGTU patvirtinimą arba sutikimą gyventi bendrabutyje (VGTU  potvarkį dėl bendrabučio skyrimo), kaip įmanoma skubiau, privalo užpildyti adresu www.vgtu.economus.lt esančią gyventojo asmeninę duomenų anketą.  Apgyvendinimo sutarties pasirašymo, atvykimo laikas (diena ir valanda) bus patalpinti tinklapyje http://www.vgtu.economus.lt/ skiltyje naujienos, gyventojo asmeninę duomenų anketą būtina parsisiųsti iš mūsų tinklapio ir užpildžius atsiųsti mums el. pašto adresu apgyvendinimas@economus.lt (atspausdintą šios anketos formą reikia atsivežti atvykstant pasirašyti sutartį). 
 3. UAB „Economus“ (toliau – Administratorius) su studentais, kuriems skirta vieta bendrabutyje, sudaro Apgyvendinimo paslaugų teikimo sutartį (toliau – Sutartis). Sutartis pasirašyti galės asmenys gavę  patvirtinimą arba sutikimą iš VGTU, atsiuntę būsimo gyventojo asmeninę duomenų anketą.
 4. Būsimų bendrabučio gyventojų Sutarčių pasirašymas ir apgyvendinimas bendrabučiuose bus vykdomas nuo 2017-08-21 iki 2016-08-31 (imtinai) nuo 8:00 iki 17:00 val. (pietų pertrauka 12:00 – 13:00val.)  kiekvieną darbo dieną.
 5. Būsimiems bendrabučio gyventojams, apgyvendinimo sutarties pasirašymo, atvykimo laikas (diena ir valanda) bus patalpinti tinklapyje http://www.vgtu.economus.lt/ skiltyje naujienos
 6. Būsimi bendrabučio gyventojai negalintys atvykti paskelbtuose sąrašuose nurodytu laiku, tai galės padaryti per papildomą bendrabučių apgyvendinimo laikotarpį. Papildomą bendrabučių apgyvendinimo laikotarpį Administratorius paskelbs 2017-08-29 savo internetiniame tinklapyje (www.vgtu.economus.lt).
 7. Būsimi bendrabučio gyventojai priimami pasirašyti Sutartis ir apsigyventi bendrabutyje tik griežtai jiems nurodytu laiku. Naujakuriai atvykę ne jiems paskirtu laiku aptarnaujami nebus.
  • Gyventojai atvykę jiems nurodytą dieną, tačiau pavėlavę atvykti jiems nurodytu laiku, turės laukti kol bus aptarnauti kiti, laiku atvykę naujakuriai.
 8. Pasirašant Sutartį su savimi reikia turėti:
  • Asmens dokumentą;
  • Iš Administratoriaus internetinio  tinklapio  (www.vgtu.economus.lt) užpildytą, atspausdintą, bei pasirašytą būsimo gyventojo asmeninę duomenų anketą.
 9. Apgyvendinimo paslaugų teikimo sutarties pasirašymas ir kambarių skyrimas:
  • Sutartys yra pasirašomos Administratoriaus kabinete, adresu, Saulėtekio al. 25, Vilnius (įėjimas iš bendrabučio šono nuo automobilių stovėjimo aikštelės pusės).
  • Į kabinetą užeina tik Sutartį sudarantis žmogus turi pateikti visus 8 punkte išvardintus dokumentus. Neturint bent vieno 8 punkte išvardinto dokumento, Sutartis pasirašoma nebus.
  • Apgyvendinimo paslaugų teikimo sutartis pasirašoma 2 egzemplioriais iš kurių 1 lieka pas Administratorių, kitas pas būsimą bendrabučio gyventoją.
  • Pasirašius Sutartį, kartu išduodama magnetinė įėjimo bendrabučio kortelė (vienas vienetas), skirta patekti į bendrabutį.
  • Sutarties pasirašymo metu, naujam bendrabučio gyventojui, bus skiriamas konkretus bendrabučio kambarys. Kol bus vykdomas bendrabučių apgyvendinimas, pakeisti kambarius ar bendrabučius galimybės nebus. Savavališkai pakeitus kambarį ar bendrabutį, Administratorius turi teisę vienašališkai nutraukti Sutartį su naujuoju bendrabučio gyventoju.
  • Pasirašius Sutartį, būsimieji bendrabučio gyventojai iš karto turi vykti į jiems paskirtą bendrabutį. Administracijos darbuotojas bendrabutyje išduos kambario raktą ir perduos kambaryje esantį inventorių.
 10. Šeimos arba poros norinčios kartu gyventi šeimyniniuose kambariuose, privalo pateikti prašymą ir tėvų/globėjų sutikimus su notarų patvirtintais parašais VGTU Studentų atstovybei, kuri esant galimybei, priima sprendimą dėl tokio prašymo tenkinimo.
 11. Mokesčio už kambarį mokėti sutarties pasirašymo metu nereikia. Pirmąją sąskaitą studentai gaus į el. pašto adresą, kurį norodė pildydami asmens duomenų formą. Ši sąskaita bus atsiųsta apie rugsėjo 4-10 d. ir susidarys iš 64   užstato, kuris padengs paskutinio pragyvento mėnesio sąskaitą ir iš einamojo mėnesio mokesčio, taigi iš viso bus apie 125 . Studentai už gyvenimą bendrabutyje moka mėnesį į priekį, t.y. už rugsėjo mėnesį susimokate pagal rugsėjo pradžioje atsiųstą sąskaitą. Apmokėjimai atliekami per FoxBox mokėjimo terminalus (Artimiausias mokėjimo terminalas yra adresu Saulėtekio al. 25) taip pat yra galimybė atsiskaityti bankiniu pavedimu. Mokėjimo instrukciją gausite apgyvendinimo metu pasirašius sutartį.
 12. Įsikelti į bendrabutį neinformavus bendrabučio Administratoriaus yra draudžiama.