Labai atsiprašome, tačiau Jūsų naršyklės versija nepalaiko puslapio. Prašome atnaujinti naršyklę arba spauskite tęsti.
lt

Puslapiai Naujienos Naujienos BŪSIMIEMS BENDRABUČIO GYVENTOJAMS
  • BŪSIMIEMS BENDRABUČIO GYVENTOJAMS

2018-01-01
Informacija teikusiems prašymą bendrabučio kambariui gauti:
 
Prisijungęs prie savo „Mano VGTU“ paskyros  skiltyje „mano dokumentai/įsakymai“ galite sužinoti ar Jums buvo paskirta vieta VGTU bendrabutyje, taip pat gausite informacinį pranešimą į Jūsų elektroninį paštą (leidimai gyventi bendrabutyje bus patvirtinti iki 2017-08-21, pirmadienio).
 
Jei gavote bendrabučio kambarį:
 
1.  Pirmiausiai susipažinkite su įsikraustymo į bendrabutį tvarka (rasite ČIA). Viską perskaitykite ir keliaukite žemiau, prie antro punkto.
 
2. Parsisiųskite Gyventojo asmeninės duomenų anketos formą (rasite ČIA) (naudojant google chrome naršyklę. esant kitai naršyklei spauskite ČIA). . Atsidarykite ją, ir užpildysite visus reikalingus laukelius, šie duomenys keliaus į Jūsų sutartį, tad pildykite atsakingai! Kai užpildysite šią formą išsaugokite ją, pakeiskite pavadinimą ir atsiųskite mums adresu: apgyvendinimas@economus.lt Pavadinkite formą Jūsų Vardas.Pavardė.Miestas.docx
 
Pirmieji atvykimo laikai bus patalpinti tinklapyje http://www.vgtu.economus.lt/ skiltyje naujienos rugpjūčio 17d. Ketvirtadienį. Būsimų bendrabučio gyventojų Sutarčių pasirašymas ir apgyvendinimas bendrabučiuose bus vykdomas nuo 2017-08-21 iki 2017-08-31 (imtinai) nuo 8:00 iki 17:00 val. (pietų pertrauka 12:00 - 13:00 val.). 
Jei naudojate senesnę kompiuterio operacinę sistemą ir kompiuteris neatidaro aukščiau esančios anketos, galite parsisiųsti senesnės versijos formą (.doc) (rasite ČIA). Viską darykite taip pat, kaip parašyta aukščiau, o Jūsų failo pavadinimas atrodys  taip: Jūsų Vardas.Pavardė.Miestas.doc
 
3. Neskubėkite ištrinti užpildytos formos! Atsispausdinkite ją ir atsineškite atvykę pasirašyti sutarties į UAB „Economus“ administraciją, Saulėtekio al. 25. 
 
4. Atlikę viską, kas išvardinta, perskaitykite Įsikraustymo į bendrabutį tvarką, kurios nuoroda yra pirmame punkte ir stebėkite informaciją apie atvykimo laikus tinklapyje http://www.vgtu.economus.lt/ skiltyje naujienos. 2017m rugpjūčio 16/18/21 dienomis tinklapyje bus patalpinami sąrašai su atvykimo laikais.
 
 
 
 
Jei gautame kambaryje pastebėjote esminių trūkumų kreipkitės į bendrabučių vyr. budėtoją Tadą Senkevičių (tel. nr.: 8 656 14278).
 
Jeigu norite atsisakyti gautos vietos bendrabutyje prieš pasirašydami Apgyvendinimo sutartį, informuokite bendrabučiai@vgtu.lt. Jei vietos atsisakykite nori po sutarties pasirašymo, kreipkitės į bendrabučių į UAB“ Economus“ administraciją.